Czym jest
Chlorofil do picia?

Zobacz składniki

Zielone światło dla zdrowia!

Chlorofil już w starożytności uznawany był za „uzdrowiciela”, którym leczono wiele ciężkich chorób. Nasz organizm potrzebuje dużo tlenu, a zielony płyn jest jego najlepszym nośnikiem. Jeśli będziemy spożywać zielone warzywa, pić zielone soki lub zażywać chlorofil w postaci tabletek czy suplementów diety, zapewnimy sobie prawidłowy transport tlenu do komórek.

Chlorofil to zielony pigment roślin. Jest on odpowiedzialny za przekształcanie światła słonecznego w energię. Swoją budową przypomina hemoglobinę – czerwony barwnik krwi. Dlatego ten zielony barwnik w roślinach nazywany jest często „krwią roślin”.
Im więcej zielonego pigmentu i tlenu w naszym ciele, tym lepsza flora bakteryjna w jelitach. Spożywanie "krwi roślin" wspiera proces leczenia miażdżycy. Jest ona również uznawana za specyfik leczący raka, ponieważ zapobiega występowaniu zmian patologicznych w naszym DNA i hamuje przekształcanie się zdrowych komórek w rakowe.

Suplement diety - chlorofil do picia

Obecnie najbardziej rozpowszechnioną formą chlorofilu, jest ten do picia. Istnieją różne specyfiki na rynku, które składają się z różnych wartościowych składników. W skład takich suplementów najczęściej wchodzą: jęczmień (odpowiedzialny za równowagę kwasowo-zasadową w organizmie), chlorella (największe źródło chlorofilu, bogata w aminokwasy, oczyszczająca organizm) i lucerna bogata w białko. Taki suplement możemy zastosować, gdy chcemy zregenerować cały organizm (dowiedz się więcej na: skład i opinie naukowe) Zażywając płyną formę tego suplementu możemy w szybki sposób zapewnić sobie zdrowie na cały dzień!

Chlorella – najbogatsze źródło chlorofilu

Chlorella polecana jest ludziom, którzy mają problemy z jelitami i wątrobą. Mogą ją też stosować palacze i osoby nadużywające alkoholu. Chlorella jest zieloną algą z Dalekiego Wschodu i stanowi najbogatsze źródło zielonego pigmentu na całej naszej planecie (od 3 do 5% czystego chlorofilu). Charakteryzuje się głębokim zielonym kolorem i posiada cenne właściwości lecznicze. Jest ona wartościową substancją, która ułatwia regenerację i oczyszcza organizm. Stosuje się ją w problemach z układem nerwowym. Znana jest ze swoich właściwości detoksykujących – pomaga pozbyć się z organizmu złogów rtęci.

KUP JUŻ TERAZ
INNOWACYJNY SUPLEMENT DIETY

DuoLife Dzień i Noc

Suplement Diety
w płynie

Zobacz już teraz

DuoLife Chlorofil

Suplement Diety
750 ml Forma Płynna

Kup już teraz

Vita C

Suplement Diety
750 ml Forma Płynna

Zobacz już teraz